قالب سازی سعدی
تماس با قالب سازی سعدی

قالب سازی سعـدی از سال 1376 فعالیت حــرفه ای خود را در زمینه تهیه و ساخــت قالب های حــــرفــه ای جهـت چاپ و دیگر صنایع وابسته آغاز کرد و همواره سعی کرده است سه چیز را سرلوحه کاری خود قرار دهد

خوش قولی   |   کیفیت به جای کمیت   |   بالابردن سرعت در ارایه خدمات

رضایتمندی مشتریان ما، گواه تلاش ما برای ارائه خدمات باکیفیت تر است

وقت شما هم، برای ما خیلی مهم است

مجموعه سرزنده و جوان قالب سازی سعدی علاوه بر با کیفیت ترین متریال و ساخت سفارش شما خود را متعهد به سرعت بیشتر در کار می داند بدین منظور تیم ما هر روز در تلاش است تا بتواند سرعت و کیفیت خدمات خود را ارتقاء دهد شما هم وقت را غنیمت بشمارید و همین الان با ما تماس بگیرید.

وقت شما هم برای قالب سازی سعدی خیلی مهم است
نرم افزار طراحی قالب

انواع قالب های پیش فرض را داریم

قالب سازی سعدی با توجه به سابقه ی طولانی فعالیت در صنایع چاپ و بسته بندی و قالب سازی، طرح های پیش فرض متنوعی برای انواع بسته بندی را در اختیار دارد که برای عزیزانی که امکان طراحی اختصاصی قالب خود را ندارند. این امر را تسهیل کرده است. شما می توانید از قالب های آماده ما بهره مند شوید و بسته بندی جذابی تری داشته باشید.

تماس با قالب سازی سعدی
تماس با قالب سازی سعدی

مشاوره تخصصی در زمینه قالب سازی

در مرحله پیش از چاپ، کارشناسان قالب سازی سعدی با اشراف کامل به پروسه های تولید موجود در کشور  با همیاری طراحان بسته بندی قادرند تا راهنمایی علمی و عملی در خصوص طراحی، نحوه ی اجرا و نحوه ی تولید و انتخاب مناسب ترین مواد اولیه، روش های تولید مناسب و حتی گزینش بهترین بخشی های خدماتی برای اجرای هر مرحله به طراحان یا صاحبان محصول معرفی و طرح را تا مرحله پیش از تولید پشتیبانی نمایند. قالب سازی سعدی با در اختیار داشتن آرشیو قوی و متنوع قالب های آماده و همچنین تبحر در بازطراحی قالب ها قادر خواهد بود بهترین قالب را با پایین ترین پرتی به شما عزیزان پیشنهاد کند.

دقت مضاعف در ساخت قالب شما

از موقع سفارش قالب شما تا لحظه ی تحویل آن تیم قالب سازی سعدی با دقت زیاد سعی می کنند تا خـــروجی هــرچه باکیفیت تری از طرح شما داشته باشد و شما هم خروجی نهایی تمیز تری از پروژه داشته باشید.

قالب سازی سعدی
در قالب سازی سعدی از بالاترین کیفیت قطعات استفاده می کنیم

از دستگاه ها و علم بروز دنیا کمک می گیریم

قالب سازی سعدی مجهز به بروزترین دستگاهای برش لیزر در کنار خم کن های  اتوماتیک بسیار دقیق ودستگاهای سی ان سی جهت کلیشه سازی  میباشد به نحوی که سخت ترین و پیچیده ترین قالب های سفارشی شما را هم در کوتاه ترین زمان و با کیفیت همیشگی به شما تحویل می دهد.

تست و ساخت نمونه اولیه قالب شما

سفارش شما قبل از اجرا و ساخت قالب اصلی توسط کارشناسان قالب سازی سعدی برسی و رفع اشکال میشود و قبل از ساخت قالب نمونه اولیه  تهیه میشود تا شما با خیال راحتری باقی مراحل تولید پروژه خود را پیش ببرید.

diemakingSADI
تماس با قالب سازی سعدی
تماس با قالب سازی سعدی

شما مشتری گرامی می توانید طرح خود را از طریق زیر به قالبسازی سعدی ارسال نمائید

 Email، CD و Flash memory 

 چنانچه شما نیاز به مشاوره و همفکری متخصصین ما داشته باشید 

می توانید مستقیما به قالبسازی سعدی مراجعه نمائید

همکاران ما با کمال میل پاسخگوی شما عزیزان هستند

تلفن:  ۷۷۶۵۳۹۶۲ - ۰۲۱۳۳۹۲۹۴۱۶

sadi.dieboard@yahoo.com

قالب سازی سعدی، سازنده انواع قالب های برش، جعبه، کارتن، لیبل، ساخت کلیشه برجسه همزمان، مجهز به دستگاه برش و لیزر و خم کن اتوماتیک

قالب سازی سعدی، سازنده انواع قالب تخت ، روتاری ، لیبل و کلیشه

همچنین انواع قالب های برش، جعبه، کارتن، لیبل و ساخت کلیشه برجسته همزمان

مجهز به دستگاه برش و لیزر و خم کن اتوماتیک* در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت *


انواع قالب ها را بیشتر بشناسید

قالب تخت

تولید قالب های تخت به صورت لیزری، با تیغه های استاندارد و بدون محدودیت ابعادی که شامل تیغه های برش، خم و انواع پرفراژ می باشد. این قالب ها قادرند انواع کارتن، مقوا، کاغذهای پشت چسب دار، کاغذهای لمینیت شده یا فوم و مقوا یا مگنت را در دستگاه دایکات تخت به فرم دلخواه در آورند. همچنین این قالب ها در فرآیندهای تولید صنعتی برای چرم، مشمع، انواع فوم، پارچه ها و سایر مواد مشابه بکار می روند.

قالب تخت قالب سازی سعدی
تولید قالبهای روتاری قالب سازی سعدی

قالب های روتاری

این سری قالب ها که به روی بستری از چوب چند لایه به شکل استوانه ساخته می شوند و در دستگاه های برش دوار که بنام روتاری شناخته می شوند، بکار می روند. این تکنولوژی جدید در پروسه تولید کارتن و جعبه در ابعاد مختلف می باشد که امکان دستیابی هر چه سریعتر به تولید مورد نظر را مسیر ساخته و در عرصه رقابت، توانمندی بسیار بالایی را موجب می گردد.

تولید قالب های تخت همزمان (کلیشه برجسته)

علاوه بر تیغه های برش، خم و یا پرفراژ شامل قسمت های نقش برجسته نیز می باشد و در این نوع قالب ها امکان برجسته سازی روی مقوا همزمان با تیغ زنی وجود دارد.


تولید قالب های تخت همزمان (کلیشه برجسته) قالب سازی سعدی
تولید قالب های لیبل  قالب سازی سعدی

تولید قالب های لیبل

قالب های برش لیبل که ابعاد و اندازه کوچکتر از قالب های دایکات معمولی دارند و می توانند کمی دقیق تر از قالب های عرف نیز باشند. در این قالب ها، تیغه های کوتاه تری بر بستری از پلکسی گلاس یا PVC سوار می شوند. این قالب ها نیز می توانند به صورت روتاری باشند.

این مجموعه با در اختیار داشتن پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا و تجربه چند دهه در امر قالب سازی، قادر است خدمات ذکر شده را در اسرع وقت و دقت بالا در ۲ شعبه در شرق و غرب تهران ارایه دهد.

قالب سازی سعدی، سازنده انواع قالب های برش، جعبه، کارتن، لیبل، ساخت کلیشه برجسه همزمان، مجهز به دستگاه برش و لیزر و خم کن اتوماتیک

شعبه دو:      جاده مخصوص کرج گرمدره نرسیده به اتمسفر کوچه صبوری پلاک ۱

قالب سازی سعدی

شعبه یک:      تهران، میدان بهارستان، خیابان بهارستان  جنب پمپ بنزین، خیابان قاین، پلاک۱۱۰

تلفن:  ۷۷۶۵۳۹۶۲ - ۰۲۱۳۳۹۲۹۴۱۶      فکس: ۰۲۱۳۳۹۱۹۵۳۵Copy right 2017 - تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به قالب سازی سعدی می باشد 

طراحی و اجرای سایت استودیو چارسه